Okrúžkuj si svojho politika!

Autor: Tomáš Šandor | 8.3.2012 o 16:35 | (upravené 8.3.2012 o 16:41) Karma článku: 4,81 | Prečítané:  240x

Pred parlamentnými voľbami je politik tvor ohrozený, pretože jeho bezpečnosť na najbližšie 4 roky a zabezpečenie na 4 generácie dopredu majú v rukách voliči, ktorí sa napriek ponúkanému odbornému poradiu kandidátov na kandidátke rozhodnú využiť preferenčné hlasy, aby dali najavo svoj nesúhlas s odborným poradím. Aj ja som sa rozhodol dať niektorým politikom krúžok (najlepšie krúžok organizovaný Centrom voľného času alebo inou neziskovou organizáciou), aby sa náhodou po voľbách nestratili a nenudili.

Veľa krúžkov bude v sobotu potrebovať Richard Sulík. Ja mu napríklad odporúčam prihlásiť sa na krúžok pre začínajúcich rádioamatérov, aby sa naučil, ako sa podomácky vyrába odpočúvacie zariadenie a ako sa inštaluje kamera do termostatu. Pre istotu. Vedúcim školiacej skupiny by mohol byť podľa možnosti Ľubomír Galko, ktorému však treba túto skutočnosť oznámiť vopred, aby sa nemohol vyhovoriť, že on o tom nevedel!

Pre posledného Igora Matoviča je priam stvorený krúžok „film a foto", prostredníctvom ktorého sa mu možno splní veľký sen: zahrať si v jednom filme s jeho veľkým filmovým vzorom. Pretože Igor Matovič spolu s Chuckom Norrisom ako jediný na svete oklamali detektor lži. Okrem toho ešte predtým, ako bola zhotovená kandidátka OĽaNO, Igor Matovič ako jediný vedel, že z nej odíde 37 kandidátov.           

Ideálnym krúžkom pre dvojicu Dzurinda - Mikloš je kurz synchronizovaného plávania. Aj keď je to výlučne ženský šport, v ktorom sa viaceré prvky predvádzajú s hlavou pod vodou, obidvaja majú výborné predpoklady na to, aby to zvládli: nemajú problém vziať medzi seba akúkoľvek ženu a o jej potopení ani nehovoriac.   

Na záver upozornenie pre voličov strany Smer-SD: v parlamentných voľbách sa v žiadnom prípade neodporúča krúžkovať jednotlivých kandidátov, pretože ich poradie na kandidátke je spravodlivo zaplatené jednotlivými sponzormi. V opačnom prípade volíte nestabilnú vládu zlepenca piatich - šiestich akcionárov strany Smer-SD!

Ktorého poslanca okrúžkujete vy?         

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?